У Львові звершили нічну Божественну літургію

У ніч з 2 на 3 вересня, за сталою традицією у першу суботу місяця, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова звершили нічну Божественну Літургі з особливими проханнями за Церкву та Державу.

Богослужіння очолив речник єпархії ігумен Маркіан (Каюмов) у співслужінні секретаря єпархіального управління протоієрея Олександра Іванченка, протоієрея Сергія Рєзнікова та диякона Іоанна Тимчишина. За Літургією співав хор духовенства під керівництвом протодиякона Георгія Суряднова.

Також за традицією до храму були принесені святині з архієрейської захристії, серед яких: часточка Животворящого Хреста Господнього, часточки мощей святих апостолів Петра і Павла, священномученика Володимира, святителя Філарета митрополитів Київських, преподобного Сергія Радонежського та інших угодників Божих, до яких усі вірні мали можливість прикластися насамкінець.

Після закінчення Богослужіння отець ігумен звернувся зі словами проповіді, в якій звернув увагу на виклики, котрі чекають кожного християнина, живучи в суспільстві в різні часи і епохи.