Діти Львівщини взяли участь у фестивалі доброти та дитинства

 

1 червня, у День захисту дітей, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у Національному палаці мистецтв «Україна» у Києві відбувся фестиваль доброти та дитинства «Божі Діти».

Організатором святкового заходу виступила Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра.

До столиці цього дня прибули діти, вихованці недільних шкіл, дитячих інтернатів на чолі з педагогами та духовенством з усіх єпархій Української Православної Церкви.

З благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета у супроводі голови єпархіального відділу у справах сім’ї священика Михаїла Коника, диякона Максима Тиртишного та Андрія Галелюки участь у даному заході взяли діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти з багатодітних сімей з парафій Львівської єпархії УПЦ.

На початку святкового концерту вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій зачитав вітальну адресу Предстоятеля УПЦ організаторам і учасникам заходу. Зокрема, Його Блаженство відзначив, що старші покоління несуть особливу відповідальність за виховання дітей України, їхню освіту, добробут і, найголовніше, – повчання у любові до Бога та Святої Церкви. У неспокійне сьогодення Церква робитиме все можливе, щоб українські діти зростали побожними людьми, справжніми патріотами своєї Батьківщини – наголосив у своєму вітання Блаженніший Митрополит Онуфрій.

У програмі фестивалю були виступи церковних хорів, аматорських вокальних та хореографічних колективів, відомих вітчизняних співаків.

Після концерту учасники фестивалю отримали подарунки.

Опісля, діти із своїми наставниками відвідали Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де помолилися біля святинь обителі. А також молилися на могилі Блаженнішого Володимира (Сабодана). Отець Михаїл провів дітям екскурсію по місту Києву, розповів про історію православ’я на Київських горах.