Новини

Архієпископ Августин звершив Літургію Передосвячених Дарів

9 березня, правлячий Львівською єпархією архієпископ Августин звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Георгієвському храмі міста Львова.

 

Читання четвертої частини Покаянного канону преподобного Андрія Критського

Архієпископ Львівський і Галицький Августин прочитав четверту частину Великого покаянного канону у Львівському Свято-Преображенському монастирі, а єпископ Дрогобицький Філарет у храмі Всіх святих села Сопошин.

 

Вікарій Львівської єпархії прочитав третю частину Великого покаянного канону

У третій день Великого посту єпископ Дрогобицький Філарет  прочитав третю частину Великого покаянного канону прп. Андрія Критського у храмі святих апостолів Петра і Павла м.Жовква.

 

Вікарій Львівської єпархії звершив Літургію Передосвячених Дарів

9 березня вікарій Львівської єпархії єпископ Філарет звершив Літургію Передосвячених Дарів у храмі Живоначальної Трійці міста Львова.

 

Читання другої частини Покаянного канону преподобного Андрія Критського

Архієпископ Львівський і Галицький Августин  прочитав другу частину Великого канону преподобного Андрія Критського у Свято-Троїцькому храмі, а єпископ Дрогобицький Філарет у Свято-Георгіївському храмі  м. Львова.

 

Архієпископ Августин очолив заупокійну літію з нагоди 65-річчя Львівського Собору

У вівторок, 8 березня, архієпископ Августин очолив заупокійну літію з нагоди 65-річчя Львівського Собору (1946р.). Духовенство і вірні молитовно пом’янули душі усопших рабів Божих: приснопам’ятного убієнного протопресвітера Гавриїла, митрополита Макарія, єпископів Антонія і Михаїла і «усіх отець і братій наших, іже во граді Львові на Соборі засвідетельствовавших о своєм соєдиненії со Святою Православною Церквою і утвержденіє в Галичині Православ’я».

 

Читання першої частини Покаянного канону преподобного Андрія Критського

Архієпископ Августин очолив читання першої частини Великого Покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Георгіївському храмі  м. Львова, а єпископ Філарет читав Великий покаянний канон у Свято-Успенському храмі  у м. Великих Мостах.

 

Архієреї благословили віруючих на Великий піст.

У неділю, 6 березня, у свято-Георгіївській церкві  м. Львова  після вечірнього богослужіння відбувся чин Прощення.