Новини

Доповідь Архієпископа Августина на засіданні Богословсько-канонічної комісії УПЦ

"Проблеми електронної ідентифікації людини в світлі православного вчення: сучасний стан і шляхи вирішення"

 

Архієпископ Августин очолив засідання Богословсько-канонічної комісії Української Православної Церкви

У четвер, 17 березня 2011 року, в стінах Київських духовних шкіл, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира відбулося розширене засідання Богословсько-канонічної комісії УПЦ.

 

Послання архієпископа Львівського і Галицького Августина та єпископа Дрогобицького Філарета на початок Великого посту (2011 р.)

 

Проповідь архієпископа Львівського і Галицького Августина на Великий піст

виголошена для телевізійної передачі «Спадщина»

(12 канал ЛТБ) 10.03.2011

 

Неділя Торжества Православ’я

У першу неділю Великого посту православні християни святкують Торжество Православ’я. Ранню Божественну літургію у Свято-Георгіївському храмі міста Львова звершив єпископ Дрогобицький Філарет, а третю Літургію у храмі звершив архієпископ Львівський і Галицький Августин у співслужінні духовенства храму.

 

У пятницю єпископ Дрогобицький Філарет звершив читання акафісту Страстях Христовим

У першу пятницю Великого посту, 11 березня, у Свято-Іовському кафедральному соборі єпископ Дрогобицький Філарет звершив читання акафисту Страстях Христовим.

 

Роздуми про піст на ТБ – архієпископ Августин звернувся до християн

 

 

10 березня, після закінчення читання останньої частини Великого покаянного канону преп. Андрія Критського, архієпископ Львівський і Галицький Августин записав телевізійне привітання з початком Великого посту.
 

Архієпископ Августин прочитав третю частину Великого покаянного канону

Увечері,9 березня, правлячий Львівською єпархією архієпископ Августин прочитав третю частину Покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Володимирському храмі міста Львова.