Новини

Читання Великого покаянного канону прп. Андрія Критського (Мариїне стояння)

У понеділок,4 квітня, вікарій Львівської єпархії єпископ  Дрогобицький Філарет  співслужив архієпископу Вишгородському Павлу у Трапезному храмі Києво-Печерської лаври.

 

Єпископ Філарет відвідав одну з найбільших шкіл Львова

29 березня, вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет у супроводі Відповідального за зв’язки Львівської єпархії УПЦ з російськими громадськими організаціями Львівщини протоієрея Миколая Баранова відвідали спеціалізовану загальноосвітню середню школу № 45 м. Львова.

 

Вітання єпископа Філарета ректору ПСТГУ протоієрею Володимиру Воробйову з 70-річчям

Сьогодні, 28 березня, ректор Православного Свято-Тихоновського Гуманітарного Університету протоієрей Володимир Воробйов відзначає свій 70- річний ювілей.

 

Архієпископ Львівський і Галицький Августин благословив XVI Українську антарктичну експедицію.

16 березня у м. Києві відбулася церемонія проводів XVI Української антарктичної експедиції у складі 11 полярників під головуванням геофізика-сейсмолога Євгенія Карягіна на наукову вахту. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира архієпископ Августин вирушив на станцію разом з полярниками, щоб освятити місце для каплиці.

 

Неділя 3-я Великого посту. Хрестопоклонна

27 березня, у третю неділю Великого посту, яка ще називається Хрестопоклонною, вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет звершив Божественну літургію  в Свято-Георгіївському кафедральному соборі міста Львова.

 

Єпископ Філарет прийняв новопризначеного російського Генерального Консула

23 березня 2011 року Львівське єпархіальне управління УПЦ відвідав новопризначений Генеральний Консул Російської Федерації у м. Львові Астахов Олег Юрійович. Його супроводжував Генеральний Консул Російської Федерації у м. Львові Гузєєв Євген Федорович, який завершує свою дипломатичну місію на наших теренах.

 

Розпочав роботу новий інститут

У актовому залі Управління у Львівській області сьогодні відбулася перша лекція на тему «Основи християнської моральності», яку прочитала перед особовим складом Оксана Костенко, помічник з тюремного служіння архієпископа Львівського і Галицького Августина.

 

Неділя 2-а Великого посту

20 березня, в  день  пам'яті  Собору  всіх  преподобних  отців  Києво-Печерських, за Божественною літургією у Трапезному храмі Києво-Печерської  Лаври вікарій Львівської єпархії епископ Дрогобицький Філарет співслужив наміснику Лаври архієпископу Вишгородському Павлу.