Новини

На рідну землю повернулися учасники 15-ї української антарктичної експедиції

4 квітня 2011 року на рідну землю прибули учасники 15-ї української антарктичної експедиції, а також учасники сезонного наукового загону. Разом із ними прибув і архієпископ Львівський і Галицький Августин, який за благословенням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира відвідав українську станцію «Академік Вернадський», де освятив капличку на честь святого рівноапостольного князя Володимира

 

Неділя 5-а Великого посту. Преподобної Марії Єгипетської

10 квітня, у п’яту Неділю Великого посту і в день пам'яті преподобної Марії Єгипетської, правлячий Львівської єпархією архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив Божественну літургію у Свято-Георгіївському кафедральному соборі у місті Львові.

 

Свято Похвали Пресвятої Богородиці (Субота Акафіста)

У п’ятницю ввечері  5-го тижня Великого Посту - свята Похвали Пресвятої Богородиці (Суботи Акафіста), правлячий Львівською єпархією архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив утреню з читанням Акафіста Пресвятої Богородиці у Свято-Георгіївському храмі м.Львова.

 

Відбулась інтернет-нарада з питань захисту материнства для єпархіальних структур

4 квітня 2011 року відбулась організаційна інтернет-нарада для керівників профільних єпархіальних відділів Московської Патріархії і керівників Центрів захисту материнства.З благословення Архієпископа Львівського і Галицького Августина у зустрічі взяли участь  керівник відділу з благодійності та соціального служіння протоієрей Богдан Білас та керівник Духовно-просвітницького центру імені святих праведних Богоотців Йокима і Анни Михаїл (Руслан) Коник.

 

У день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці архієпископ Львівський і Галицький Августин відзначає свій День Народження

Святкову Божественну літургію Високопреосвященніший архієпископ Августин звершив у співслужінні з Високопреосвященнішим митрополитом Ванським і Багдатським Антонієм у Кафедральному Свято-Георгіївському соборі міста Львова.

 

Львівський Свято-Преображенський жіночий монастир відвідав митрополит Ванський і Багдатський Антоній.

 

У свято Благовіщення Пресвятої Богородиці вікарій Львівської єпархії звершив богослужіння у храмовому комплексі на честь прп.Сергія Радонезького м.Києва

7 квітня, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет звершив Божественну літургію у храмі на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість»  парафії на честь преподобного Сергія Радонезького міста Києва.

 

Єпископ Філарет освятив новий корпус Центру дитячої кардіології та кардіохірургії у м.Києві

6 квітня, з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, голова Синодального відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки єпископ Дрогобицький Філарет освятив 2-ий корпус Науково-практичного медичного Центру дитячої кардіології та кардіохірургії (вул. Мельникова, 24).