Новини

Велика П'ятниця Страсної седмиці

 

14 квітня 2017 року, у Велику П'ятницю Страсної седмиці, єпископ Львівський і Галицький Філарет, у співслужінні соборного духовенства, звершив уставні Богослужіння у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова.

 

Єпископ Філарет відвідав Навчально-реабілітаційний центр "Довіра"

 

14 квітня 2017 року, єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав Навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ступеню "Довіра" у м. Львові де навчаються діти з тяжкими порушеннями мовлення.

 

Єпископ Філарет звершив утреню з читанням Страсних Євангелій

 

13 квітня ввечері, єпископ Львівський і Галицький Філарет у Свято-Георгіївському кафедральному храму міста Львова звершив утреню з читанням 12-ти Страсних Євангелій. В цих Євангеліях описуються страждання і смерть Господа нашого Іісуса Христа.

 

 

Великий Четвер Страсної седмиці

 

13 квітня 2017 року, у Великий Четвер Страсної седмиці, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова Божественну літургію свт.Василія Великого очолив єпископ Львівський і Галицький Філарет у співслужінні духовенства єпархії. Після Літургії був звершений чин умовіння ніг.

 

Середа Страсної седмиці

 

12 квітня 2017 року, у середу Страсної седмиці, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив останню у цьому році Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова.

 

У Львові пройшли єпархіальні збори духовенства

 

11 квітня 2017 року, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі Львова відбулися загальні збори духовенства Львівської єпархії. Очолив засідання Керуючий Львівською єпархією єпископ Львівський і Галицький Філарет.

 

Вівторок Страсної седмиці

 

11 квітня 2017 року, у вівторок Страсної седмиці, перед початком єпархіальних зборів, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова.

 

В день свята Входу Господнього в Єрусалим, голова єпархіального відділу місіонерства відвідав Дрогобицьку ВК-40

 

9 квітня 2017 року, в день свята Входу Господнього в Єрусалим, голова єпархіального відділу місіонерства, релігійної освіти та катехизації протоієрей Діонісій Буренко з пастирським візитом відвідав Дрогобицьку виправну колонію № 40.