Презентація книги з історії Галицької єпархії

За благословенням Високопреосвященнішого Августина, архієпископа Львівського і Галицького, керівник відділу релігійної освіти і катехизвції Львівської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Баранов та завідувач канцелярією Львівської єпархії УПЦ протодиякон Олександр Іванченко 31 січня 2011 року взяли участь у презентації книги декана Гуманітарного факультету Українського Католицького Університету д-ра Ігоря Скочиляса «Галицька (Львівська) єпархія XII-XVIII століть: організаційна структура та правовий статус».

Презентація відбулася у Митрополичих палатах при соборі святого Юра у Львові. У презентації також взяли участь Голова обласної ради депутатів Олег Панькевич, начальник головного управління з питань внутрішньої політики, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Роман Кураш, заступник міського голови м. Львова з гуманітарних питань Михайло Косів, архієпископ Львівський Ігор (Возняк) (УГКЦ), єпископ Венедикт (Алексійчук) (УГКЦ), ректор Українського Католицького Університету священик Борис Гудзяк, представники традиційних Церков Львівщини, освітяни та творча інтелігенція.

Під час презентації було висловлено вдячність автору за грунтовну працю, яка відкриває трилогію з історії Галицької єпархії.