Вітання єпископа Львівського і Галицького Філарета з Днем захисника Вітчизни

Шановні військовослужбовці Збройних Сил України –
ветерани, командири, солдати, викладачі та курсанти військових навчальних закладів!

Дорогі брати і сестри!

Від імені духовенства, чернецтва і вірних Львівської єпархії Української Православної Церкви щиросердечно вітаю вас з Днем Захисника Вітчизни!

Сьогодні ми складаємо подяку всім військовослужбовцям: і ветеранам і тому особовому складу Збройних Сил, хто зараз несе послух захисту нашої рідної землі, і курсантам, які ще тільки готуються стати до варти,  – адже ми впевнені, що, ваша любов до Батьківщини, вірність військовій присязі, готовність до самопожертви є запорукою миру, спокою і щасливого майбутнього на нашій рідній землі!

Історія показує, що наші українські воїни, наслідуючи славних козацьких предків, вже не раз доводили, що в разі небезпеки вони готові виконати заповідь Божу – віддати своє життя, покласти душу за ближнього.

Бажаю Вам доброго здоров’я, надійного родинного тилу, та успішного звершення вашого нелегкого служіння на благо нашої держави!

Молюся, щоб святі небесні покровителі воїнів – Архистратиг Божий Михаїл, святі великомученики Димитрій Солунський та Георгій Побідоносець, святі благовірні князі Київські завжди мали вас у своїй опіці!

Прикликаю на ваші труди благословення Боже,

+Філарет,
єпископ  Львівський і Галицький