Новини

2017 рік у Львівській єпархії оголошено Роком наставництва

 

Розпорядження єпископа Львівського і Галицького Філарета щодо оголошення 2017 року у Львівській єпархії – Роком наставництва

 

У Львові пройшли Єпархіальні збори духовенства

 

5 січня 2017 року, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова, під керівництвом єпископа Львівського і Галицького Філарета пройшли Єпархіальні збори духовенства.

 

 

Шоста річниця архієрейської хіротонії єпископа Філарета

 

2 січня 2017 року, в 6-ту річницю своєї архієрейської хіротонії, Преосвященніший єпископ Філарет звершив богослужіння у Великому Ватопедському монастирі Благовіщення Пресвятої Богородиці на Афоні в співслужінні ректору Санкт-Петербурзької Академії і Семінарії архієпископу Петергофському Амвросію та братії обителі.

 

Єпископ Філарет відвідав Святу Гору Афон

 

З 28 грудня по 3 січня єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав Святу Гору Афон.

 

Клірики єпархії звершили Богослужіння у столичному монастирі

 

28 грудня, в день другої річниці смерті настоятельки Львівського Преображенського монастиря схиігумені Вероніки (Щурат-Глухої), клірики єпархії звершили Божественну Літургію та панахиду у Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі (Феофанії) міста Києва, де похоронено матінку Вероніку.

 

Клірики єпархії відвідали Бориславську санаторну школу-інтернат

 

26 грудня 2016 року, голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник разом із кліриком храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці м. Борислав прот. Діонісієм Буренко та дияконом Тарасієм Андрусевич відвідали Бориславську санаторну школу-інтернат І-ІІІ ст.

 

Голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник відвідав давні землі українців над Сяном

 

З 21 по 23 грудня 2016 року, на запрошення православної громади с. Морохів (Польща), голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник відвідав давні землі українців над Сяном.

 

 

Голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник разом із сім’єю організували родинне святкування з дитиною-сиротою

 

19 грудня в день пам’яті святителя Миколая, Мирлікійського чудотворця, голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник разом із сім’єю після Богослужіння організували родинне святкування з дитиною-сиротою.