Новини

Єпископ Філарет співслужив Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за Літургією в Анастасівському монастирі на Київщині

 

25 січня 2017 року, у день пам’яті святої мучениці Татіани, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі в честь цієї святої Свято-Анастасіївського жіночого монастиря с. Ковалівка Васильківського району Київщини.

 

Протоієреї Роман Кононенко та Діонісій Буренко разом з Недільними школами відвідали Східницьку селищну раду

 

20 січня 2017 року, протоієреї Роман Кононенко та Діонісій Буренко разом з Недільними школами м. Борислав та смт. Східниця, з колядками і вертепом відвідали Східницьку селищну раду. Колядівники привітали селищного голову Івана Євгенович Піляка та адмін працівників з Різдвяними святами.

 

 

Клірики Свято-Покровського храму м.Борислава відвідали відділення МНС у місті

 

19 січня, в день Святого Богоявлення, клірики Свято-Покровського храму м.Борислава протоієреї Миколай Возняк та Діонісій Буренко посвятили воду в першому відділені МНС у м. Бориславі.

 

Свято Хрещення Господнього. Богоявлення

 

19 січня 2017 року, у день свята Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, єпископ Львівській і Галицький Філарет очолив ранню Божественну Літургію у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова.

 

Навечір'я Богоявлення

 

18 січня 2017 року, в день Навечір'я Богоявлення, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Божественну літургію з великою вечірньою та чином великого освячення води у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м.Львова.

 

Діти православних Недільних шкіл міста Борислав та містечка Східниця відвідали мерію Борислава (ОНОВЛЕНО)

 

16 січня 2017 року, діти православних Недільних шкіл міста Борислав та містечка Східниця завітали в мерію Борислава та привітали адміністративний апарат і очільника міста Яворського Ігоря Романовича з Різдвяними святами. 17 січня, недільні школи парафій завітали з колядою у трускавецький дельфінарій "Оскар". В дарунок працівники дельфінарію подарували дітям шоу-програму.

 

 

Різдвяні колядки в будинку пристарілих

 

15 січня 2017 року, молодіжний хор та молодіжка Свято-Георгіївського храму міста Львова відвідали будинок пристарілих.

 

 

Неділя 30-та після П’ятидесятниці, перед Богоявленням

 

15 січня 2017 року, у неділю 30-ту після П’ятидесятниці, перед Богоявленням, в Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова було звершено три Божественні літургії. Другу Літургію очолив єпископ Львівський і Галицький Філарет.