Новини

День пам’яті Священномученика Володимира

 

7 лютого 2017 року, у день пам’яті Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького, престольне свято відзначає парафія у м. Броди. Святкову Божественну літургію очолив єпископ Львівській і Галицькій Філарет.

 

 

Неділя про митаря та фарисея

 

5 лютого  2017 року, у Неділю про митаря та фарисея, єпископ Львівській і Галицький Філарет звершив другу Божественну Літургію у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова.

 

В Свято-Георгіївському храмі звершена нічна Літургія

 

У ніч з 3 на 4 лютого 2017 року, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова було звершено нічну Божественну літургію, яку очолив єпископ Львівський і Галицький Філарет.

 

 

Єпархія привітала льотчика Юрія Турбініна з 90-річчям

 

1 лютого 2017 року, своє 90-річчя відзначає льотчик Турбінін Юрій Борисович. З цієї нагоди до Львова прибув Високопреосвященніший Августин, митрополит Білоцерківський і Богуславський, голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами.

 

Клірики Дрогобицького благочиння відвідали ДВК-40

 

29 січня 2017 року, голова єпархіального відділу у справах сім`ї ієрей Михаїл Коник та голова відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства протоієрей Діонісій Буренко з пастирським візитом відвідали Дрогобицьку виправну колонію № 40.

 

Неділю 32-га після П'ятидесятниці

 

29 січня 2017 року, у неділю 32-гу після П'ятидесятниці, єпископ Львівський і Галицький Філарет очолив другу Божественну літургію у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова.

 

 

Голова відділу релігійної освіти, катихізації та місіонерства відвідав презентацію книги Львівської письменниці Надії Мориквас

 

25 січня 2017 року, клірик Свято-Покровського храму міста Борислав протоієрей Діонісій Буренко відвідав презентацію книги Львівської письменниці Надії Мориквас "Корнелія".

 

Голова єпархіального відділу у справах сім’ї взяв участь у семінарі на тему актуалізації роботи з родинами на парафіях

 

24 січня 2017 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Синодальний відділ УПЦ у справах сім’ї провів перший у цьому році виїзний регіональний семінар з питань роботи з родинами на парафіях у Харківській духовній семінарії.