Новини

Понеділок першої седмиці Великого посту

 

27 лютого 2017 року, у перший день Святої Чотиридесятниці, єпископ Львівський і Галицький Філарет вранці звершив уставні Богослужіння: утреню, часи, ізобразительні, вечірню, а також літію по спочилим у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова. Ввечері, того ж дня, Преосвященніший єпископ Філарет у тому ж храмі прочитав першу частину Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

 

Єпископ Філарет благословив віруючих на Великий піст

 

26 лютого ввечері, у Прощену неділю, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Вечірню та молитовне послідування на початок Святої Чотиридесятниці у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова.

 

 

Неділя сиропусна

 

26 лютого 2017 року, у Неділю сиропусну, спомин Адамового вигнання, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив другу Божественну літургію у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова.

 

4-а річниця освячення храму при Дрогобицькій ВК-40

 

25 лютого 2017 року, в день вшанування Іверської ікони Пресвятої Богородиці, голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник звершив Божественну літургію в храмі на честь 40-ка Севастійських мучеників, що діє при Дрогобицькій ВК-40 з нагоди 4-ої річниці освячення храму.

 

Голова єпархіального відділу у справах сім'ї взяв участь у роботі Місії Синодального відділу у справах сім'ї УПЦ

 

23-24 лютого 2017 року, голова єпархіального відділу у справах сім'ї священик Михаїл Коник взяв участь у роботі Місії Синодального відділу у справах сім'ї УПЦ в м. Києві.

 

Єпископ Філарет взяв участь у святковому Богослужінні з нагоди 45-річчя архієпископа Никодима

 

23 лютого 2017 року, єпископ Львівський і Галицький Філарет взяв участь у святковому Богослужінні з нагоди 45-річчя архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима.

 

Клірики єпархії відвідали тренінг Школи міжрелігійної журналістики

 

21 лютого 2017 року, клірики Львівської єпархії ігумен Маркіян (Каюмов), протоієрей Діонісій Буренко та священик Михаїл Коник відвідали черговий тренінг Школи міжрелігійної журналістики.

 

 

Відійшов до Господа архімандрит Кирил (Павлов)

 

20 лютого 2017 року, відійшов до Господа духівник Свято-Троїцької Сергієвої Лаври, дорогий серцю кожного християнина архімандрит Кирил (Павлов).