Новини

Клірики Дрогобицького благочиння зустрілися з ректором Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка

 

23 березня 2017 року, голова єпархіального відділу релігійної освіти, катехизації та місіонерства прот. Діонісій Буренко та голова єпархіального відділу у справах сім’ї свящ. Михаїл Коник зустрілися з ректором Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка п. Надією Скотною.

 

Єпископ Філарет звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Петропавлівському храмі м.Жовкви

 

22 березня 2017 року, у середу четвертої седмиці Великого посту, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Петропавлівському храмі міста Жовкви.

 

 

Преосвященніший єпископ Філарет звершив Пасію

 

19 березня 2017 року, у Хрестопоклонну неділю ввечері, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Пасію у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова.

 

Неділя Хрестопоклонна

 

19 березня 2017 року, у Неділю Хрестопоклонну, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова було звершено три Божественні літургії. Другу очолив Керуючий єпархією єпископ Львівський і Галицький Філарет.

 

Єпископ Філарет звершив постриг сестер Свято-Преображенського монастиря

 

17 березня 2017 року, у Львівському Свято-Преображенському жіночому монастирі єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив іночеський постриг над двома послушницями обителі та благословив ще одну послушницю в статус рясофорної.

 

Голова єпархіального відділу у справах сім’ї взяв участь у виїзному регіональному семінар для сімей священиків

16 березня 2017 року, з Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, на запрошення Керуючого Конотопською єпархією, єпископа Конотопського і Глухівського Романа, у стінах Будинку Культури міста Кролевець Місія Синодальний відділ УПЦ у справах сім’ї на чолі із Головою Місії, архієпископом Ровеньківським і Свердловським Пантелеімоном, провела виїзний регіональний семінар для сімей священиків Конотопської єпархії, присвячений питанням роботи з сім’ями на парафіях.

 

 

Єпископ Філарет звершив Літургію Передосвячених Дарів в Свято-Покровському храмі м.Борислав

 

17 березня 2017 року, у п'ятницю третьої седмиці Великого посту, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив утреню, часи та Літургію Передосвячених Дарів в Свято-Покровському храмі м.Борислав.

 

 

Голова єпархіального відділу у справах сім'ї взяв участь в робочій нараді Місії Синодального відділу у справах сім’ї УПЦ

 

13 березня 2017 року, в Києво-Печерській Лаврі відбулася робоча нарада Місії Синодального відділу у справах сім’ї УПЦ.