Новини

Свято Входу Господнього в Єрусалим

 

9 квітня 2017 року, у неділю ваій, в свято Входу Господнього в Єрусалим, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова було звершено три Божественні літургії. Другу Божественну літургію звершив єпископ Львівський і Галицький Філарет.

 

 

В свято Благовіщення Пресвятої Богородиці єпископ Філарет молився на Святій Горі Афон

 

З 6 по 8 квітня 2017 року, на 6-й седмиці Великого посту, єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав Святу Гору Афон.

 

Представники єпархії відвідали Львівську установу виконання покарань №19

 

6 квітня 2017 року, напередодні свята Благовіщення Пресвятої Богородиці священик Володимир Каплун та Оксана Костенко відвідали засуджених до довічного ув’язнення, які утримуються у Львівській установі виконання покарань №19. Отець Володимир спочатку освятив вербові гілочки, а потім приймав сповідь у засуджених та причащав Святих Христових Тайн.

 

Клірики Львівської єпархії звершили чин похорону за новоспочилим прот. Іосифом Стецяком

 

5 квітня 2017 року, клірики Львівської єпархії прот. Ярослав Яворський, прот. Діонісій Буренко, прот. Миколай Петрущак, прот. Василій Стецяк, свящ. Михаїл Коник та диякон Тарасій Анрусевича звершили чин похорону за новоспочилим  прот. Іосифом Стецяком в смт. Підбуж Дрогобицького району.

 

Неділя 5-та Великого посту, пам’ять прп. Марії Єгипетської

 

2 квітня 2017 року, в Неділю 5-ту Великого посту, день пам’яті преподобної Марії Єгипетської, в Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова було звершено три Божественні літургії. Другу очолив єпископ Львівський і Галицький Філарет.

 

 

Похвала Пресвятої Богородиці

 

31 березня 2017 року, напередодні суботи 5-ї седмиці Великого Посту — свята Похвали Пресвятої Богородиці, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив утреню з читанням акафіста Пресвятої Богородиці.

 

 

Літургія Передосвячених Дарів в п'ятницю 5-ї седмиці Великого посту

 

31 березня 2017 року, в п'ятницю 5-ї седмиці Великого посту, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Літургію Передосвячених Дарів в Свято-Георгіївському кафедральному храмі м.Львова.

 

Літургія Передосвячених Дарів в четвер 5-ї седмиці Великого посту

 

30 березня 2017 року, в четвер 5-ї седмиці Великого посту, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Літургію Передосвячених Дарів в Свято-Георгіївському кафедральному храмі м.Львова. Напередодні ввечері, в цьому ж храмі, була звершена Утреня з читанням житія преподобної Марії Єгипетської і Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.