Новини

Собор всіх преподобних отців Києво-Печерських

 

12 березня 2017 року, у Неділю другу Великого посту, свято Собору всіх преподобних Києво-Печерських, єпископ Львівський і Галицький Філарет співслужив Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Божественною літургією у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. ОНОВЛЕНО

 

Єпископ Філарет відвідав Святу Гору Афон

 

З 7 по 9 березня 2017 року, єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав Святу Гору Афон.  Під час паломництва архіпастир звершував молитву за Україну, Галицький край і український народ.

 

Неділя Торжества Православ'я

 

5 березня 2017 року, у Неділю 1-шу Великого посту, Торжество Православ’я, в Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова було звершено три Божественні літургії. Пізню очолив єпископ Львівський і Галицький Філарет.

 

 

Субота першої седмиці Великого посту

 

4 березня 2017 року, в суботу першої седмиці Великого посту, день пам’яті святого великомученика Феодора Тирона, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Божественну літургію в  Свято-Преображенському жіночому монастирі міста Львова.

 

П'ятниця першої седмиці Великого посту

 

3 березня 2017 року, у п'ятницю першої седмиці Великого посту, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Троїцькому храмі міста Львова.

 

Четвер першої седмиці Великого посту

 

2 березня 2017 року, у четвер першої седмиці Великого посту, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив читання четвертої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в храмі на честь святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова м. Червонограда.

 

Середа першої седмиці Великого посту

1 березня 2017 року, у середу першої седмиці Великого посту, єпископ Львівський і Галицький Філарет звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова. Цього ж дня ввечері, Преосвященніший єпископ Філарет за Великим повечір'ям у храмі на честь св.рівноапостольного князя Володимира (на Сихові) міста Львова звершив читання третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

 

 

Вівторок першої седмиці Великого посту

 

28 лютого вранці, у вівторок першої седмиці Великого посту, єпископ Львівський і Галицький Філарет молився за уставним Богослужінням у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова.