Новини

Відбулась зустріч Львівського міського голови з керівниками релігійних конфесій у Львові.

Представники конфесій ініціювали створення у Львові Ради церков.

Серед важливих питань, які обговорили на зустрічі – соціальна співпраця влади та церкви, створення Ради церков та проведення спільної молитви на День міста на вулицях з винесенням Ікони Львівської Богородиці.

 

Архієреї та науковці МАЛіЖу шукають обдарованих дітей

1 березня у приміщенні єпархіального управління відбулися збори духовенства Львівської єпархії, які провели Високопреосвященніший архієпископ Августин і Преосвященніший єпископ Філарет.

 

 

Єпископ Філарет: Моя мета — бути «добрим пастиром» для всіх людей нашого краю, незалежно від конфесійної приналежності

Які завдання стоять перед новим єпископом, про його бачення розвитку непростої релігійної ситуації в Галичині, зокрема, та в Україні – загалом – читайте в ексклюзивному інтерв’ю єпископа Філарета.

 

Голова Синодального військового відділу привітав військовослужбовців із Днем захисників Вітчизни

Вітання Голови Синодального відділу Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України

 

 

Панихида за Олександром Сергійовичем Пушкіним

10 лютого 2011 року Високопреосвященіший архієпископ Львівський і Галицький Августин у співслужінні з кліриками єпархії протоієреєм Миколаєм Барановим та дияконом Олександром Бабієм на прохання львівських російськомовних громадських об'єднань відслужили у свято-Георгіївському храмі у м. Львові панахиду за Олександром Сергійовичем Пушкіним. У цей день виповнилося 174 роки з дня смерті всесвітньо відомого російського поета.

 

Радуйтеся, всі святії землі Галицької

З благословення Високопреосвященнішого Августина, архієпископа Львівського і Галицького, та за підтримки Львівського братства святих первоверховних апостолів Петра і Павла (голова – Чуйний В. І.) вийшла друком нова книга – «Собор святих землі Галицької. Житія. Акафіст».

 

Архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь в заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого, Голова Синодального військового відділу УПЦ архієпископ Львівський і Галицький Августин з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира взяв участь в заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Спершу відбулась  церемонія покладання квітів до пам’ятника воїнам-афганцям та  вшанування пам'яті учасників бойових дій хвилиною мовчання.

 

 

Відбулася зустріч архієреїв Львівської єпархії із керівництвом регіону

19 січня,  в день Богоявлення Господнього,  відбулася зустріч архієпископа Львівського і Галицького Августина та  новопризначеного вікарія Львівської єпархії єпископа Дрогобицького Філарета з Губернатором Львівської області Михайлом Цимбалюком.