Новини

Прес-секретар єпархії прочитав лекцію у Львівській міській раді

 

29 березня 2017 року, з ініціативи інтернет-ресурсу "Духовна велич Львова" у капличці Львівської міської ради відбулася духовна зустріч молоді міста та слухачів школи міжрелігійної школи журналістики з прес-секретарем Львівської єпархії ігуменом Маркіаном (Каюмовим).

 

Голова відділу релігійної освіти, катихізації та місіонерства прочитав лекцію для учнів Бориславської школи-інтернат

 

29 березня 2017 року, голова єпархіального відділу релігійної освіти, катихізації та місіонерства протоієрей Діонісій Буренко прочитав лекцію для учнів 9 класу Бориславської санаторної школи-інтернат на тему "Моє місце в суспільстві".

 

Львів відвідала православна молодь Броварщини

 

28 березня 2017 року, до Львова завітали молоді хлопці та дівчата з Броварського району Київської області разом зі священиком Максимом Молотковим, головою молодіжного відділу Броварського району Бориспільсткої єпархії.

 

Голова єпархіального відділу у справах сім’ї взяв участь у першій скайп-конференції керівників єпархіальних відділів УПЦ у справах сім’ї

 

27 березня 2017 року керівник єпархіального відділу у справах сім’ї Львівської єпархії, ієрей Михаїл Коник взяв участь у першій скайп-конференції керівників єпархіальних відділів УПЦ у справах сім’ї, що відбулась з благословення Голови Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї, архієпископа Ровеньківського і Свердловського Пантелеімона.

 

Голова єпархіального відділу у справах сім’ї взяв участь у навчанні з методології наставництва

 

27 березня 2017 року, голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник взяв участь у навчанні з методології наставництва для спеціалістів ЦСССДМ та організацій в рамках масштабування наставництва на території України для дітей з інтернатів.

 

Голова єпархіального відділу місіонерства, освіти та катехизації відвідав Дрогобицьку ВК-40

 

26 березня 2017 року, керівник єпархіального відділу місіонерства, освіти та катехизації протоієрей Діонісій Буренко з пастирським візитом відвідав Дрогобицьку виправну колонію № 40.

 

 

На четвертій седмиці Великого посту єпископ Філарет молився на Святій Горі Афон

 

З 24 по 26 березня 2017 року, на четвертій седмиці Великого посту, єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав Святу Гору Афон. Під час паломництва архіпастир звершував молитву за Україну, Галицький край і український народ.

 

Капелан єпархії привітав військових з днем Національної гвардії

 

24 березня 2017 року, у Львівській частині №3002 Національної гвардії України відбулися святкування з нагоди професійного дня, яке відзначається втретє в нашій країні 26 березня.