Новини

Обрізання Господнє та пам’ять святителя Василія Великого

 

14 січня 2017 року, у свято Обрізання Господнього та день пам’яті свт. Василія Великого, архієпископа Кесарії Кападокійської, Преосвященний єпископ Львівській і Галицькій Філарет очолив пізню Божественну Літургію у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова.

 

Архієрейська Різдвяна ялинка

 

9 січня 2017 року, у залі Палацу Залізничників м. Львова відбулись урочистості з нагоди святкової Архієрейської ялинки.

 

Пам'ять первомученика архідиякона Стефана

 

9 січня 2017 року, в день пам'яті св. апостола і первомученика архідиякона Стефана, керуючий Львівської єпархії, Преосвященний єпископ Філарет звершив Божественну Літургію в храмі на честь св. апостолів Петра і Павла міста Жовкви.

 

Єпископ Філарет звершив святкову Велику вечірню

 

8 січня 2017 року, єпископ Львівський і Галицький Філарет очолив святкову Велику вечірню у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова. Його Преосвященству співслужили клірики храму.

 

Післясвято Різдва Христового, день Собору Пресвятої Богородиці

 

8 січня 2017 року, у післясвято Різдва Христового, день Собору Пресвятої Богородиці, єпископ Львівській і Галицький Філарет звершив Божественну Літургію в Свято-Троїцькому храмі м. Львова.

 

Різдво Христове

 

У ніч з 6 на 7 січня, у свято Різдва Христового, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова були звершені святкові богослужіння. Велике повечір'я, утреню та Божественну Літургію звершив керуючий Львівською єпархією, Преосвященний єпископ Філарет.

 

Голова єпархіального відділу у справах відвідав Львівський обласний соціальний центр матері та дитини

 

6 січня 2017 року, в надвечір’я Різдва Христового, голова єпархіального відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник відвідав Львівський обласний соціальний центр матері та дитини.

 

Навечір’я Різдва Христового

 

6 січня 2017 року, напередодні свята Різдва Христового, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова були звершені Царські часи, а також Вечірня поєднана з Літургією свт. Василія Великого, яку очолив єпископ Львівський і Галицький Філарет. Його Преосвященству співслужило духовенство Львівської єпархії.