Новини з парафій

У Львівській ВК-№ 48 звершено молебень з акафістом свт. Миколаю Чудотворцю у його день пам'яті

У 1993 році у Львівській виправній  колонії № 48 була заснована Свято-Миколаївська православна релігійна громада. Відтоді тюремний відділ Львівської єпархії УПЦ опікується засудженими, що входять до її складу.

 

Концерт-бесіда у Недільній школі Свято-Троїцької парафії м. Львова

27 листопада 2011р. в Недільній школі Свято-Троїцької парафії м. Львова відбувся концерт-бесіда.

 

«Призри на ни скорою твоєю помощію...»

У Дрогобицькій виправній колонії № 40 православна  церковна громада на честь 40-ка Севастійських мучеників вже багато років збирається у власній молитовній кімнаті. Керівництво установи вже давно створило умови для задоволення релігійних потреб засуджених різних християнських конфесій, забезпечивши кожну окремим приміщенням для молитовних зібрань та катехизаційних бесід і занять.

 

Віруючі Дрогобиччини святкують 20-річчя від дня першого престольного свята

10 листопада, в місті Дрогобич відбулися урочистості на честь престольного свята - дня пам’яті прп.Іова Почаївського, в честь котрого освячений кафедральний собор.

 

Літургія у Виправній колонії № 48

Православна община на честь святителя Миколая, архієпископа  Мир Лікійських, чудотворця збирається на молитву вже понад 15 років.

 

Єпископ Брестський і Кобринський Іоанн звершив Божественну літургію в Cвято-Покровському храмі в с. Баня Лисовицька Стрийського району

У неділю, 23 жовтня, єпископ Брестський і Кобринський Іоанн, перебуваючи у м. Моршині Львівської області, відвідав Стрийське благочиння Львівської єпархії УПЦ.

 

У Личаківській виправній колонії № 30 було звершене Таїнство Хрещення

 

Свято Успіня Божої Матері в Дрогобичі

У неділю, 28 серпня, в день свята Успіння Божої Матері в Свято-Іовському кафедральному соборі м.Дрогобич відбулось святкове богослужіння.

 

Учні недільної школи Свято-Троїцького храму м. Львова відвідали Непоротовський Печерський Свято-Миколаївський чоловічий монастир "Галиць"

З благословення Архієпископа Львівського і Галицького  Августина та настоятеля і духівника Свято-Троїцького храму у місті Львові прот. Володимира Шарабури, з  8 по 17 серпня група паломників - 12 дітей недільної школи Свято-Троїцького храму міста Львова відвідали Непоротовський Печерський Свято-Миколаївський чоловічий монастир "Галиць"

 

Дрогобич, Фомина неділя, 1991 рік...

 

Редакція сайту Cвято-Іовського собору міста Дрогобич продовжує публікацію матеріалів напечатаних в місцевих газетах.