Новини з парафій

Фоторепортаж зі святкування дня жон-мироносиць в Свято-Троїцькій парафії в м.Львові

 

Святковий концерт в день вшанування жон-мироносиць в Свято-Іовському соборі в м.Дрогобич

У неділю, 29 квітня, в день вшанування жон-мироносиць у Cвято-Іовському кафедральному соборі була звершена Божественна Літургія. Богослужіння очолив настоятель собору прот.Миколай Мандзюк в співслужінні диякона Іоанна Добромильського.

 

Напередодні свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, у Личаківській Виправній колонії №30 була звершена Літургія Передосвячених дарів

 

У п'ятницю 6 квітня, напередодні свята Благовіщення Пресвятої Богородиці,  у Личаківській виправній колонії №30 була звершена Літургія Передосвячених дарів.

 

Престольне свято у Дрогобицькій Виправній колонії №40

 

22 березня, засуджені ВК-40 у м. Дрогобичі, що є членами православної громади з нетерпінням очікували гостей, які мали завітати до них на престольне свято – день пам’яті Сорока мучеників Севастійських.

 

В Бориславі відбулося святкове богослужіння з молитвою за учнів та вихованців спецшколи-інтернату ДЦП

19 лютого на честь Стрітення Господнього і Всесвітнього Дня православної молоді у Бориславській парафії Покрови Пресвятої Богородиці відбулося святкове богослужіння з молитвою за учнів та вихованців спецшколи-інтернату ДЦП.

 

Свято Стрітення Господнього у ВК-30

 

Коли протоієрей Володимир Шарабура, голова тюремного відділу Львівської єпархії з місіонером Олександром Бойком та помічником архієпископа Августина з тюремного служіння Оксаною Костенко завітали в установу, на вулиці розгулялась снігова завірюха.

 

 

Різдвяний вертеп Стебницької парафії відвідав із святковою постановою сиріт та вихованців Бориславської спецшколи-інтернату ДЦП

В Бориславі, у неділю 15 січня 2012 року, у день пам'яті прп. Серафима Саровського Різдвяний вертеп Стебницької парафії УПЦ на честь Почаївської ікони Божої Матері відвідав із святковою постановкою сиріт та вихованців Бориславської спецшколи-інтернату ДЦП.

 

Відбувся концерт духовної музики у виконанні кафедрального хору «Благовіст»

25 грудня о 15.00 в актовому залі Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка відбувся концерт духовної музики у виконанні кафедрального хору «Благовіст». Урочистий концерт був приурочений 20-річчю існування Іовської парафії та 17 річчя існування колективу.

 

Віруючі Дрогобича молитовно вшанували пам'ять святителів Спиридона і Луки

25 грудня 2011 р. віруючі Іовського кафедрального собору молитовно відзначали день пам’яті святого Спиридона єпископа Триміфунтського.