Новини з парафій

У день свята Похвали Божої Матері у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова відбулося урочисте богослужіння

 

5 квітня у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова відбулося урочисте богослужіння на честь свята Похвали Божої Матері (Суботи Акафіста).

 

Престольне свято у виправній колонії №40

 

22 березня в храмі на честь святих 40 Севастійських мучеників при ВК–40  м. Дрогобича з нагоди храмового свята була відслужена Літургія.

 

День пам'яті 40 мучеників Севастійських

 

22 березня, в день пам'яті 40 мучеників Севастійських, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі було звершено соборну Божественну Літургію.

 

У кафедральному храмі звершено Літургію грецькою мовою

 

12 лютого, в день пам'яті святителів Василія Великого, Григорія Богослова і Іоанна Златоустого, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова було звершено Божественну Літургію рідною мовою великих святих.

 

У Свято-Георгіївському кафедральному храмі звершено панихиду по О.С.Пушкіну

 

10 лютого 2014 року, з благословення єпископа Львівського і Галицького  Філарета, ключар Свято-Георгїівського кафедрального храму у м. Львові протоієрей Миколай Баранов у співслужінні кліриків храму протодиякона Олександра Бабія та Георгія Суряднова, звершив панихиду по видатному російському поету, драматургу та прозаїку - Олександру Сергійовичу Пушкіну.

 

 

В Червонограді відзначили 9-у річницю освячення храму

 

9 лютого, в місті Червонограді, православні Львівщини відзначали 9 років з моменту освячення Свято-Покровського храму.

 

 

У Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова молитовно відзначили день пам'яті блаженної Ксенії Петербурзької

 

6 лютого, у день пам'яті блаженної Ксенії Петербурзької, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова було звершено урочисте Богослужіння.

 

Свято Хрещення Господнього у Дрогобицькому благочинні

 

19 січня, у свято Хрещення Господнього,  парафіяни Свято-Троїцького храму  с. Уріж Дрогобицького благочиння поспішали на урочисту Літургію і сподівались отримати хрещенської води.  Настоятель храму отець Михаїл зустрічав  гостей із м. Києва, м.Львова, м.Дрогобича, м. Борислава, с.Бистриці та смт.Підбуж.

 

Митрополит Почаївський Володимир звершив Богослужіння в Свято-Іллінському храмі міста Трускавця

 

11 серпня у храмі пророка Божого Іллі міста Трускавця Божественну Літургію звершив намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври, митрополит Почаївський Володимир.

 

Свято Преображення Господнього у Свято-Георгіївському кафедральному храмі

19 серпня, у Свято Преображення Господнього у Свято-Георгіївському кафедральному храмі було звершено три Божественні літургії.Цього дня до храму прийшли тисячі людей аби освятити виноград та інші плоди.