Новини з парафій

Свято Преображення Господнього в храмі Сорока Севастійських мучеників при ВК-40

19 серпня 2015 року у день свята Преображення Господнього в храмі Сорока Севастійських мучеників при ВК-40 м. Дрогобича було звершено молебень за мир в Україні.

 

Парафіяни храму на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебник звершили паломництво до Почаєва

 

16 серпня 2015 року парафіяни храму на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебник під час паломницької поїздки відвідали Свято- Успенську Почаївську Лавру, Свято-Духівський Скит та Скит прав. Анни.

 

Престольне свято у Личаківській виправній колонії

 

В день вшанування Почаївської ікони Божої Матері у Личаківській виправній колонії №30 престольне свято. 8 серпня в тюремному храмі священик Володимир Каплун звершив Божественну літургію, яку супроводжували співом диякон Свято-Троїцької парафії м. Львова Максим Тиртишний, хорист Дмитро Іглін та соціальний працівник Львівської єпархії Олександр Бойко.

 

Парафія на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м.Стебника відзначила престольне свято

 

5 серпня парафія на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебника відзначила престольне свято. Божественну літургію звершив настоятель парафії священик Михаїл Коник у співслужінні клірика Свято-Іллінського храму м. Трускавця протоієрея Олега Федака та диякона Володимира Білошицького.

 

У Жидачові відзначили перше престольне свято

 

7 червня, у Неділю всіх святих та день віднайденя глави Іоанна Предтечі, відзначили перше престольне свято на парафії на честь Пророка та Предтечі Господнього Іоанна, що в Жидачові Стрийського району.

 

У день віддання свята Воскресіння Христового у Свято-Георгіївському храмі було звершено святкове Богослужіння

 

20 травня, у віддання свята Воскресіння Христового, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі м. Львова було звершено соборне святкове Богослужіння.

 

 

Великоднє свято у Петропавлівській парафії м.Жовкви

 

26 квітня, після Божественної Літургії на церковному подвір'ї відбулося Великоднє свято у Петропавлівській парафії міста Жовкви. Свято підготувала недільна школа, що діє при храмі.

 

Напередодні храмового свята у виправній колонії № 40 було звершено Божественну літургію

 

21 березня 2015 року, напередодні храмового свята в храмі на честь 40-ка Севастійських мучеників при Дрогобицькій виправній колонії № 40, настоятель тюремної громади священик Михаїл Коник звершив Божественну Літургію.

 

Пам'ять Трьох Святителів відзначили у Львові

 

12 лютого, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета та за багаторічною традицією, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі у м. Львові було звершено Божественну літургію грецькою мовою.

 

Панахида в річницю смерті Олександра Пушкіна

 

10 лютого, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, на прохання російськомовної громади м. Львова у Свято-Георгіївському кафедральному храмі  міста Львова було звершено панахиду в річницю смерті російського поета, драматурга та прозаїка Олександра Сергійовича Пушкіна.