Новини з парафій

Відбулась паломницька поїздка парафій міст Борислав та Стебника

 

10 листопада 2016 року, парафіяни храму на честь Покрова Пресятої Богородиці м.Борислав та парафії на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебник разом із священиком Михаїлом Коником з паломницької поїздкою відвідали Угорницький Свято-Михайлівський чоловічий монастир с. Бабянка, що на Івано-Франківщині.

 

В день свята Преображення Господнього голова єпархіального відділу у справах сім'ї відвідав Дрогобицьку ВК №40

 

19 серпня, в день свята Преображення Господнього голова єпархіального відділу у справах сім'ї священик Михаїл Коник відвідав Дрогобицьку ВК №40.

 

Престольне свято у Свято-Преображенському монастирі

 

19 серпня, в день свята Преображення Господнього, Свято-Преображенський жіночий монастир міста Львова відзначає престольне свято.

 

У Неділю 7-му після П’ятидесятниці в Свято-Іллінському храмі міста Трускавця Літургію очолив митрополит Почаївський Володимир

 

7 серпня 2016 року, у Неділю 7-му після П’ятидесятниці, день пам’яті Успіння святої праведної Анни, в Свято-Іллінському храмі міста Трускавця Божественну літургію очолив митрополит Почаївський Володимир, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

 

 

Парафія на честь Пресвятої Трійці села Уріж (с. Підмонастирок) Дрогобицького району відзначила престольне свято

 

20 червня, в день Святого Духа, парафія на честь Пресвятої Трійці села Уріж (с. Підмонастирок) Дрогобицького району відзначила престольне свято.

 

 

В день Відання свята Пасхи на парафії на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебника звершене нічне Богослужіння

 

8 червня 2016 року, в день Відання свята Пасхи, уже традиційно в домовому храмі парафії на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебника звершене цілонічне Богослужіння, за яким була піднесена особлива молитва за збереження в українському суспільстві сімейних цінностей.

 

На парафії в честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебника звершуються нічні Богослужіння

 

З благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета та ініціативи єпархіального відділу у справах сім’ї кожного першого числа місяця в домовому храмі парафії на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебника (вул. Нечуя-Левицького,2) звершуються нічні Богослужіння, за якими підноситься особлива молитва за збереження в українському суспільстві традиційних сімейних цінностей.

 

Престольне свято у Львівській виправній колонії №48

 

Небесним покровителем православної громади Львівської виправної колонії №48 є святий Миколай  Чудотворець. 20 грудня настоятель тюремної парафії священик Володимир Каплун звершив святкову Божественну літургію, яка супроводжувалась співом хористів Олександра Бойка та Миколи Кучми.

 

Свято-Михайлівський храм в с. Шандровець відзнав престольне свято

 

21 листопада, в день пам’яті Собору Архістратига Михаїла, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, секретар Львівського єпархіального управління прот. Олександр Іванченко звершив Божественну літургію в Свято-Михайлівському храмі в с. Шандровець Турківського району.

 

На парафії в честь Пресвятої Трійці с. Підмонастирок (Уріж) відбулася перша Сповідь дітей

 

28 серпня 2015 року на парафії в честь Пресвятої Трійці с. Підмонастирок (Уріж) відбулася перша Сповідь дітей. Після Божественної Літургії відслужено Молебень на початок навчального року. Настоятель привітав дітей і батьків з початком навчального року, а діток, які вперше принесле своє покаяння перед Богом, нагородив спецільними пам'ятками та солодкими подарунками.