Новини з парафій

Зайпокійна молитва за Героями Крут в Свято-Покровському храмі м. Борислав

 

29 січня 2017 року, в день згадки вериг апостола Петра та траурної дати Героїв Крут в Свято-Покровському храмі м. Борислав священики Миколай Возняк та Діонісій Буренко після Божественної літургії відслужили заупокійну літію по Героям Крут і всім, хто життя своє поклав за волю і незалежність України.

 

Керівник відділу Місіонерства, релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії відвідав малозабезпечені багатодітні сім`ї

 

22 січня 2017 року, керівник відділу Місіонерства, релігійної освіти і катехизації Львівської єпархії протоієрей Діонісій Буренко в рамках "Року наставництва 2017" відвідав малозабезпечені багатодітні сім`ї.

 

В Свято-Покровському храмі м. Борислав звершели молебень до Господа за мир і процвітання України

 

22 січня 2017 року, в День Соборності України, після Божественної літургії у Свято-Покровському храмі м. Борислав, протоієрей Діонісій Буренко звершив молебень до Господа за мир і процвітання України.

 

Протоієрей Діонісій Буренко з активістом молодіжки відвідав соціально незахищену сім`ю

 

21 січня 2017 року, клірик Свято-Покровського храму, що в Бориславі на Мразниці, протоієрей Діонісій Буренко з активістом молодіжки відвідав соціально незахищену сім`ю.

 

Клірик Свято-Покровського храму м. Борислав протоієрей Діонісій Буренко разом з молоддю храму відвідали соціально незахищену сім'ю

 

18 січня 2017 року, клірик Свято-Покровського храму м. Борислав протоієрей Діонісій Буренко разом з молоддю храму відвідали соціально незахищену сім'ю. Від церковної громади священик подарував продуктовий набір до Святого Хрещенського вечора.

 

Клірик Свято-Покровського храму м. Борислав протоієрей Діонісій Буренко разом з молодими активістами відвідали соціально незахищену сім'ю

13 січня 2017 року, клірик Свято-Покровського храму м. Борислав протоієрей Діонісій Буренко разом з молодими активістами привітали з Щедрим вечором і Старим Новим Роком соціально незахищену сім'ю. Щедрувальники повінчували мешканцям щастя, здоров'я та довголіття!

 

У Свято-Покровському храмі м. Борислав учні Недільної школи виступили з Різдвяним вертепом

 

15 січня 2017 року, у Свято-Покровському храмі м. Борислав учні Недільної школи виступили з Різдвяним вертепом. Діти співали колядки, розповідали вірші про народження Спасителя і вінчували усім присутнім щастя та здоров`я.

 

 

Клірик Свято-Покровського храму м. Борислав відвідав соціально незахищену сім'ю

 

31 грудня 2016 року, клірик Свято-Покровського храму м. Борислав протоієрей Діонісій Буренко та студент КДС Андрій відвідали соціально незахищену сім'ю.

 

В домовому храмі парафії на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебника була піднесена особлива молитва за дарування дітей

 

18 грудня, в Неділю 26-у по П'ятидесятниці та день пам’яті преподобного Савви Освященного, в домовому храмі парафії на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці м. Стебника  була піднесена особлива молитва за дарування дітей.

 

Духовенство Свято-Покровського храму м. Борислав помолилось проти епідемії ГРЗ

 

11 грудня, у Неділю 25-ту після П’ятидесятниці, у Свято-Покровському храмі м. Борислав після Божественної літургії протоієреї Миколай Возняк та Діонісій Буренко разом з парафіянами помолилися до Господа древньою особливою молитвою проти епідемії ГРЗ, яка поступово захоплює Україну (є навіть летальні випадки).