Новини з парафій

Богослужіння в Неділю Торжества Православ'я у Свято-Покровському храмі м.Борислав

 

5 березня 2017 року, у день Торжества Православ'я, протоієреї Миколай Возняк та Діонісій Буренко у Свято-Покровському храмі м.Борислав звершили після Літургії уставний чин Торжества Православ'я, а також помолились за всіх стражденних недугом наркоманії.

 

У Свято-Покровському храмі м. Борислав молилися за загиблих гірників

 

4 березня 2017 року, у Свято-Покровському храмі м. Борислав прот. Миколай Возняк та прот.Діонісій Буренко відслужили панахиду за загиблими від вибуху в шахті "Степова" ДП "Львіввугілля", що в селі Глухові на Сокальщині.

 

Свято-Покровський храм м.Борислав передав соціальну допомогу на схід України

 

2 березня 2017 року, парафіяни Свято-Покровського храму м. Борислав разом із протоієреєм Діонісієм Буренком зібрали і передали "Новою поштою" на схід України в м. Бахмут соціальну допомогу - одяг та харчі.

 

Клірик Свято-Покровського храму м. Борислав взяв участь у віче-реквіємі "Вічний біль Афганістан"

 

19 лютого 2017 року, клірик Свято-Покровського храму м. Борислав протоієрей Діонісій Буренко взяв участь у віче-реквіємі "Вічний біль Афганістан". Вже пройшло 28 років з моменту виводу військ з Афганістану. Ветерани-афганці та громадськість міста прийшли вшанувати пам`ять всіх полеглих воїнів на території інших держав.

 

Побачив світ перший номер газети "Православне Прикарпаття"

 

18 лютого 2017 року, побачив світ перший номер газети "Православне Прикарпаття", офіційне видання Свято-Покровської парафії м. Борислав.

 

Клірики Дрогобицького благочиння відвідали малозабезпечену сім'ю

 

15 лютого 2017 року, в день Стрітення Господнього, священики Роман Кононенко та Діонісій Буренко відвідали малозабезпечену бориславську сім'ю та передали соціальну допомогу (дитячий одяг, солодощі, олівці, іграшки, книги) від благодійника з Кіровоградщини.

 

Голова єпархіального відділу у справах сім'ї відвідав Дрогобицьку ВК-40

 

12 лютого 2017 року, в Неділю про митаря та фарисея, та день коли Церква вшановують пам'ять Трьох Святителів Вселенської Церкви: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Золотоустого, голова єпархіального відділу у справах сім'ї священик Михаїл Коник молився в храмі на честь 40-ка Севастійських мучеників, який діє при Дрогобицькій ВК-40.

 

 

Клірик Свято-Покровського православного храму м.Борислава відвідав багатодітні бориславські сім'ї

 

13 лютого 2017 року, клірик Свято-Покровського православного храму м.Борислава протоієрей Діонісій Буренко відвідав багатодітну бориславську сім'ю. Священик передав продуктовий соціальний набір та солодощі!

 

 

Заупокійна літія в православному Свято-Покровському храмі м. Борислав

 

5 лютого 2017 року, в Неділю про митаря та фарисея, в православному Свято-Покровському храмі м. Борислав після Божественної літургії було відслужено заупокійну літію. Священики Миколай Возняк та Діонісій Буренко молилися за всіх від безбожної радянської влади замучених, а також за загиблих під Авдіївкою.

 

Клірик Свято-Покровського м. Борислав протоієрей Діонісій Буренко роздав соціальну допомогу сім'ям

 

4 лютого 2017 року, клірик Свято-Покровського м. Борислав протоієрей Діонісій Буренко разом з активістами парафії продовжив гарну традицію і ще двом багатодітним сім`ям та сім`ї з дитиною, яка має особливі потреби, роздав соціальну допомогу продуктами харчування, дітям солодкі подарунки та іграшки з Великобританії.