У Львівському єпархіальному управлінні відбулися збори священства

31 травня 2012 року у Львівському єпархіальному управлінні відбулися збори священства, які провів Керуючий єпархією архієпископ Львівський і Галицький Августин за участю вікарія Львівської єпархії єпископа Дрогобицького Філарета.

На зборах обговорювались актуальні питання як із загальноцерковного життя, так і єпархіального. Під час засідання виступили усі парафіяльні священики.

Також йшлося про те, що сьогодні у суспільстві є дуже актуальною проблема алкоголізму, а надто – серед дітей, а тому необхідно посилювати профілактичну роботу в напрямку боротьби з цією недугою. Християни, а насамперед, священики повинні подавати приклад тверезого, благочестивого життя, а тому необхідно створювати товариства тверезості при парафіях, які у своїй роботі спиралися б на напрацьований досвід від перших товариств XIX- початку ХХ ст., коли цей рух був дуже поширеним. А отже, відбулося обговорення статуту товариства «Тверезіння» Львівської єпархії, яке було схвалено зборами духовенства. Духівником товариства було одностайно обрано архієпископа Августина за його власним бажанням, а його заступником – протоієрея Володимира Шарабуру. Головою товариства було обрано Логаша В.М.