Неділя 7-ма після Пасхи

27 травня, у неділю 7-му після Пасхи,  свв.отців Першого Вселенського Собору, в Свято-Георгіївському кафедральному храмі було звершено три Божественні літургії.

Другу Літургію звершив вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет, якому співслужило духовенство храму.

Після прочитання Євангелія Владика Філарет виголосив проповідь на уривок 17-ї глави від Іоанна:  «Сия есть жизнь вечная, да знают Тебя, единого истинного Бога, и посланного Тобою Иисуса Христа» (Іоанна 17.4).

Преосвященніший владика зазначив: " .... Слово Боже нам говорить, що мету життя, мету буття досягнемо тільки тоді, коли пізнаємо Бога. І відкриває нам апостол Іоанн Богослов, яким же чином людина може пізнати Бога і посланого Тобою Ісуса Христа.

Господь Ісус Христос нам приніс повноту одкровення про Бога. Нам не потрібно роздумувати про Бога, як про щось невидиме і незбагненному, тому що це дійсно поза людським досвідом і ніякий людський розум пізнати Бога не може, але ми можемо бачити Спасителя нашого, ми знаємо його людське життя. Ми знаємо слова, які Він залишив, ми знаємо вчення, яке Він дав. Це все може і повинно бути предметом знання. Знання про Христа є знання про Бога. Ось чому так важливо знати Слово Боже ....".

Напередодні ввечері, 26 травня, єпископ Філарет звершив Всенощну у цьому ж храмі.