У церковній громаді нечуючих на честь святителя Філарета Милостивого народилася дівчинка

20 травня 2012 року у церковній громаді нечуючих на честь святителя Філарета Милостивого, яка діє при Львівській єпархії сталася радісна подія. Цього дня у святій купелі народилась від води і Духа младенець Анастасія.

Таїнство Хрещення звершив священик Володимир Каплун. Минулого року з благословення архієпископа Львівського і Галицького Августина молодого священика було призначено для опікування громадою нечуючих. Для цього отець Володимир вивчає мову жестів.

Хрещеною мамою маленької Насті стала Тетяна Шоханова, яка вже багато років спілкується з цією родиною. Вона також робить сурдопереклад Божественної літургії для членів громади.

В проповіді отець Володимир наголосив, що велика відповідальність лежить на батьках і хресних в духовному вихованні дитини. Батьки повинні бути зразком для неї, адже недостатньо просто охрестити маля. Сьогодні стало модним хрещення, але батьки не задумуються над змістом цього важливого Таїнства. Хресні батьки також не усвідомлюють того, що називатися «хресним» чи «хресною» недостатньо, потрібно самому зростати духовно щоб допомогти йти цим шляхом похреснику. У Євангелії  Господь розповідає притчу про двох людей, які побудували  будинки: один на піску, а інший – на камені. Почався сильний вітер і зруйнував будинок, побудований на піску. А будинок на камені вистояв. Якщо молода сім’я не почне будувати своє життя на камені – Христі, то вона не зможе встояти перед вітрами життєвих спокус.

На завершення отець Володимир мовою жестів побажав молодій сім’ї Божої допомоги і заступництва Божої Матері.