Перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая

 

22 травня, у день перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мір Лікійських у Барі, вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет звершив в Божественну літургію в Свято-Іовського соборі в м.Дрогобичі, в якому нижній приділ на честь св. Миколая.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Дрогобицького округу та настоятель храму прот.Миколай Мандзюк, благочинний Жовківського і Пустомитівського округів та Львівської області прот. Степан Хомин, прот. Володимир Ільницький, прот. Андрій Іванчик, прот. Миколай Возняк, прот. Ігор Янчук, свящ. Богдан Богера, протод. Олександр Іванченко та дияк. Іоанн Бегаль.

В ці дні протоієрей Миколай Мандзюк святкує 30 років священичеської хіротонії, матушка Мандзюк Неоніла відзначає 50 років від дня народження. До ювілеїв указом Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира  прот. Миколая нагороджено орденом вмч. Георгія Побідоносця, а матушку Неонілу орденом прп. Феодосія Черніговського.

Також після многоліття єпископ Філарет оголосив поздоровлення  від архієпископа Львівського і Галицького Августина регенту Свято-Іовського кафедрального собору Сам Наталії Миколаївні та члену церковного комітету Надулічній Капітоліні Михайлівні.

Під час Літургіі співав дитячий хор під управлянням парафіянки Бегаль Ірини Йосипівни. В кінці діти з недільної школи поздоровили настоятеля з ювілеєм.

У цей день Преосвященніший владика Філарет привіз зі своєї ризниці для поклоніння в храм частку мощей свт. Миколая Чудотворця.