Представник Львівської єпархії взяв участь в ІІІ Всеукраїнській конференції голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю

 

З 14 по 18 травня з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира у м. Балаклава (АР Крим) проходила ІІІ Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю. З благословення  Високопреосвященнішого архієпископа Львівського і Галицького Августина Львівську єпархію на цій конференції представляв голова Львівського Апологетичного центру в ім'я  Свт. Іоанна Златоуста - іерей Назарій Швець. Форум зібрав священнослужителів та мирян, що відповідають за роботу з молоддю в єпархіях Української Православної Церкви. Для участі в конференції прибули понад 100 делегатів із 40 єпархій.

Божественна літургія у Свято-Володимирському соборі Херсонеса м. Севастополя стала початком урочистого відкриття Всеукраїнської конференції, яку вже втретє проводив Синодальний відділ по роботі з молоддю на чолі з єпископом Обухівським Іоною.

В роботі конференції брали участь не тільки  представники молодіжних відділів з різних єпархій УПЦ а й делегати від Руської Православної Церкви - Лія Смирнова, представник Синодального відділу РПЦ у справах молоді, Білоруської Православної Церкви - Павло Романович, представник об'єднання молоді Білоруської Православної Церкви.

Під час конференції всі учасники брали участь у робочих групах – «Апологетичні питання» - координатор Всеукраїнського апологетичного центру в ім'я  Свт. Іоанна Златоуста Павло Бройде, «Секрети копірайтінгу» - заступник голови Синодного відділу УПЦ у справах молоді за інформацією диякон Дмитро Николаєв і «Психологія і православ'я» - психолог Психологічного центру при Свято-Троїцькому Іонинському монастирі (м. Київ) і Синодальному відділі УПЦ у справах молоді Анна Лелік.

Приємною несподіванкою було вручення Відділу по роботі з молоддю нашої єпархії диплому про активну участь у Всеукраїнському конкурсі: «Молодь і Церква. Новини з єпархій».