Архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь в урочистих заходах з нагоди 10-річчя прославлення преподобного Амфілохія Почаївського

 

11 травня 2012 року, напередодні дня пам’яті преподобного Амфілохія Почаївського, архієпископ Львівський і Галицький Августин відвідав Свято-Успенську Почаївську Лавру, де взяв участь в  урочистих заходах з нагоди 10-річчя прославлення угодника Божого.

Зокрема, Високопреосвященніший архієпископ Августин разом з намісником Лаври Високопреосвященнішим митрополитом Почаївським Володимиром та Високопреосвященнішими митрополитами: Кримським Лазарем, Тверським Віктором та Миколаївським Питиримом освятили пам’ятний хрест на честь 10-річчя прославлення преподобного  Амфілохія, що був встановлений біля Свято-Троїцького собору.

Потім Владика взяв участь в роботі конференції «Преподобний Амфілохій – новий чудотворець Волинської землі» у Свято-Троїцькому соборі, де поділився спогадами про своє спілкування в юнацькі роки з преподобним Амфілохієм.

Після цього у Почаївській духовній семінарії архієпископ Августин прочитав оглядову лекцію з Порівняльного богослов’я для студентів 4 курсу.