Представник Львівської єпархії взяв участь у круглому столі в Личаківській виправній колонії №30

10 травня 2012 року у Личаківській виправній колонії №30 відбулась чергова зустріч засуджених з керівництвом Управління Державної пенітенціарної служби у Львівській області, представниками державних та громадських організацій, спостережної комісії при райдержадміністрації. Від Львівської єпархії Української Православної Церкви була запрошена член Громадської Ради при Управлінні Державної пенітенціарної служби у Львівській області Оксана Костенко, помічник архієпископа Августина з тюремного служіння.

Особливістю цієї зустрічі засуджених з адміністрацією було те, що в установі недавно призначено нового виконуючого обов’язки начальника ВК-30 – майора внутрішньої служби Слопака І.Б., який до цього був заступником начальника Управління пенітенціарної служби з соціально-виховної роботи. Богдан Іванович Слопак добре обізнаний зі станом справ в установі і користується повагою як засуджених так і персоналу. Зустріч відбувалася за участю Прокурора Шевченківського району м. Львова Поліщука В.П., який після загального спілкування оголосив прийом засуджених з особистих питань.

Перед зустріччю Слопак Б.І. зустрівся з завгоспами усіх відділень з числа засуджених, з метою виявлення побутових питань, які потрібно буде вирішити.

Одною з основних проблем, що турбували засуджених, є відсутність роботи. Адже значна частина їх не має на волі родичів, які могли б допомогти їм матеріально.

Оксана Костенко звернулась до адміністрації з проханням роз’яснити правила передачі засудженим ліків та специфіку лікування в установі.

Оксана Костенко для прес-служби Львівської єпархії
Фото Івана Бандури