Архієпископ Августин провів робочу нараду на місці відродження Архангело-Михайлівського храму на території Президентського полку

 

8 травня голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин провів робочу нараду на місці відродження храму на честь Архангела  Михаїла на території Президентського полку Міністерства оборони України.

В нараді взяли участь староста громади народний депутат України Ю. О. Болдирєв, настоятель храму архімандрит Лука (Винарчук), секретар Синодального військового відділу В. С. Кулакевич та представники організації–генерального підрядника виконання робіт. Учасники наради обговорили питання щодо внесення змін до проекту та прискорення реставраційних робіт.

Довідка: Храм на честь Архангела Михаїла був побудований на початку ХХ століття за заповітом та на кошти відомого київського мецената Михайла Дегтярьова. В радянські часи святиня була осквернена та  переобладнана під караульне приміщення військового училища. В роки незалежності України було прийнято рішення про відродження святині. Відродження храму стало можливим завдяки підтримці керівництва Міністерства оборони України та Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира.