Керуючий Львівською єпархією взяв участь в засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви

8 травня, у Синодальному залі Київської Митрополії під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира відбулося  чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

В засіданні взяли участь: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Луганський і Алчевський Іоаннікій, митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, митрополит Донецький і Маріупольській Іларіон, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, архієпископ Хустський і Виноградівський Марк, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан, архієпископ Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Бердянський і Приморський  Єлисей.

На початку засідання, Предстоятель Української Православної Церкви  звернувся до ієрархів зі вступним словом:

«Вітаю вас із святом Пасхи, що вже уходить, і бажаю, щоби Христос не залишав нас у наших справах, думках та серцях. Хочу поклонитися усім, хто перебував поруч під час моєї хвороби – владикам, отцям та мирянам і  бажаю, щоби  Господь воздав їм за це».

Офіційний сайт УПЦ