Семінаристи Почаївської духовної семінарії відвідали м.Львів

3 травня 2012 року студенти ІІІ курсу Почаївської духовної семінарії відвідали Львівську єпархію УПЦ, де мали змогу провести практичне заняття в рамках навчальної програми з порівняльного богослов’я, котре в них викладає архієпископ Львівський і Галицький Августин. Групу очолив Сторчовий Сергій Володимирович, який веде предмети «Історія Церкви» та «Латинська мова».

Після Божественної літургії у Свято-Георгіївському храмі, яку своїм співом прикрасили семінаристи, на них чекала екскурсія поліконфесійним Львовом з його пам’ятками архітектури і музеями, що її провели ієродиякон Афанасій (Габрись) та учасники Молодіжного хору Свято-Георгіївської церкви у м. Львові.

Під час відвідин військового храму свв. апп. Петра і Павла (збудованого єзуїтами у 1610-1630 рр. та відкритого як культова споруда у підпорядкуванні УГКЦ 6 грудня 2011 року),  Свято-Юрського греко-католицького та Католицького кафедральних соборів, семінаристи спілкувалися з представниками цих гілок християнства. Гості також відвідали музеї: історії релігії, зброї «Арсенал», архітектури і побуту «Шевченківський гай» та львівський некрополь «Личаківське кладовище», де вшанували пам’ять убієнного протопресвітера Гавриїла Костельника і видатних діячів минувшини – Маркіяна Шашкевича, Соломії Крушельницької, Станіслава Людкевича, Миколи Колесси, Володимира Івасюка та інших.

На завершення програми семінаристи побували в академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької. Вдячні спудеї покидали древнє місто з надією на подальші зустрічі з ним.

Прес-служба Львівської єпархії