Архієпископ Львівський і Галицький Августин взяв участь у зустрічі Блаженнішого Патріарха Феофіла ІІІ у Києво-Печерській Лаврі

25 квітня, під час перебування  у столиці України, Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви Блаженніший Патріарх Феофіл ІІІ відвідав Святу Успенську Києво-Печерську Лавру.

Біля Святих воріт обителі Патріарха Феофіла зустрів Керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан. Також на зустрічі були присутні:  Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ архієпископ Бориспільський Антоній, Секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископи - Білогородський Миколай, Львівський і Галицький  Августин, Яготинський Серафим, єпископи - Макарівський Іларій, Васильківський Пантелеімон, Броварський Феодосій, Обухівський Іона,  духовенство Лаври, столиці, викладачі та студенти Київських духовних шкіл.

Далі у храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських  Патріарх Феофіл очолив молебень.

По завершенні богослужіння  від імені Української Православної Церкви Блаженнішого Патріарха  привітав Керуючий справами  архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан.

У  слові-відповіді Предстоятель Єрусалимської Православної Церкви привітав духовенство та віруючих нашої Церкви із святом Воскресіння Христового, що нині триває, та зокрема відзначив:

«У нас сьогодні була можливість обмінятися пасхальними вітаннями і сказати один одному «Христос Воскрес!» із високоповажним і шанованим ієрархом, Предстоятелем Української Православної Церкви, якого шанують не тільки тут в Україні, але який є також світочем для усього православного світу. У його особі ми побачили Воскресіння Христове. Бажаю, щоби світло Христове просвітило кожного з нас, щоби ми передали це світло нашим ближнім».

Офіційний сайт УПЦ