Архієпископ Августин очолив щорічний святковий прийом для військовослужбовців та військових аташе з нагоди Світлого Христового Воскресіння

 

25 квітня, з благословення  Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, в Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі відбувся щорічний  святковий прийом для військовослужбовців та військових аташе з нагоди Світлого Христового Воскресіння. Прийом, який вже став традиційним, був організований   Синодальним відділом Української Православної Церкви по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України спільно з Синодальним відділом УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи.

У прийомі взяли участь військові аташе Російської Федерації, Сполучених Штатів Америки, Словаччини та Індії, офіцери військових формувань України, які відповідають за взаємодію з УПЦ.

Пасхальний молебень, який відбувся у храмі на честь Зачаття праведної Анни на  Дальніх печерах, очолив голова Синодального військового відділу архієпископ Львівський і Галицький Августин. Йому співслужили: голова Синодального відділу УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної системи протоієрей Віктор Яценко, заступники голови Синодального військового відділу архімандрит Лука Винарчук та протоієрей Віталій Приходько, а також головний військовий священик Київського гарнізону протоієрей Василій Стецяк.

Для учасників прийому була організована екскурсія по Лаврі та святкова трапеза.

Учасники висловили задоволення станом співпраці з Українською Православною Церквою та  подякували організаторам за цікаву і змістовну програму.