Архієпископ Августин привітав зі святом Пасхи особовий склад та військовослужбовців, які відбувають покарання у дисциплінарному батальйоні

 

18 квітня голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Львівський і Галицький Августин привітав зі святом Воскресіння Христового особовий склад та військовослужбовців, які відбувають покарання у дисциплінарному батальйоні Збройних сил.

Владика мав зустріч з командуванням батальйону. Під час бесіди, в якій взяли участь заступники голови відділу архімандрит Лука (Винарчук), протоієрей Віталій Приходько та головний військовий священик Київського гарнізону протоієрей Василій Стецяк були обговорені питання взаємодії із Синодальним військовим відділом УПЦ у справі духовної опіки особового складу та осіб, які відбувають покарання.

Владика побажав особовому складу благословення Божого та милості від воскреслого Христа. З особливою любов’ю архієпископ Августин звернувся до осіб, які відбувають покарання, побажав їм виправлення та ніколи не втрачати надії на краще.