Керуючий єпархією архієпископ Августин відвідав презентацію виставки корнепластики та літературно-музикального есе Ангеліни Буличової

 

8 квітня 2012 року Керуючий єпархією архієпископ Львівський і Галицький Августин, а також відповідальний  за зв’язки Львівської єпархії з Російськими громадськими організаціями протоієрей Миколай Баранов відвідали презентацію виставки корнепластики та літературно-музикального есе відомої Львівської поетеси, члена союзу письменників СРСР і України, Почесного члена Руського товариства імені Олександра Пушкіна, лауреата Міжнародної премії «Співвітчизник року 2006» Ангеліни Буличової, що відбулася в Російському культурному центрі.

На заході також були присутні Генеральний Консул Російської Федерації у м. Львові Астахов О.Ю., Консул-радник Басинський В.В. та аташе Авер’янов М.Л.

Владика Августин привітав усіх присутніх зі святом Входу Господнього в Єрусалим та зазначив, що Господь дає людині талант, котрий вона повинна примножувати. Ангеліна Буличова зуміла в повній мірі скористатися ним,  і втілити у своїй творчості, зокрема і в  корнепластиці.

Прес-служба Львівської єпархії