Напередодні свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, у Личаківській Виправній колонії №30 була звершена Літургія Передосвячених дарів

У п'ятницю 6 квітня, напередодні свята Благовіщення Пресвятої Богородиці,  у Личаківській виправній колонії №30 була звершена Літургія Передосвячених дарів.

Православну громаду установи про літургію сповістили заздалегідь, щоб засуджені могли гідно приготуватись до сповіді та Прийняття Святих Таїн Христових. Адміністрація установи  для звершення Богослужіння надала приміщення їдальні.

Перед Літургією протоієрей Володимир Шарабура, голова відділу тюремного служіння Львівської єпархії, розповів засудженим про особливості Богослужінь у час Великого Посту та про Літургію Передосвячених дарів. Священик Володимир Каплун приймав сповідь у засуджених і давав їм пастирські настанови.

Богослужіння супроводжувалось благоговійним співом диякона Максима Тиртишного та місіонера Олександра Бойка.

Час завершення Богослужіння співпав з початком обіду, поступово їдальня наповнювалась засудженими, які дістали змогу почути слова короткої проповіді, що виголосив отець Володимир та прикластись до хреста.

Висловлюємо подяку психологу установи майору внутрішньої служби Петру Кордику за гостинність та сприяння у звершенні Богослужіння.

Оксана Костенко для прес-служби Львівської єпархії.
Фото Петра Кордика