Архієпископ Львівський і Галицький Августин звершив Божественну літургію в Свято-Онуфріївському монастирі в с. Межигір’я Турківського району

1 квітня 2012 року на запрошення архімандрита Севастіана (Деркача), намісника Свято-Онуфріївського чоловічого монастиря у с. Межигір’я Турківського району Львівської області, архієпископ Львівський і Галицький Августин відвідав чернечу обитель.

З хлібом-сіллю при вході в нещодавно освячений Собор Галицьких святих Владику зустрів духівник монастиря благочинний Старо-Самбірського округу протоієрей Василій Вовчків, а архімандрит Севастіан підніс для благословення напрестольний хрест і звернувся до Владики з проханням помолитися в стінах монастиря у цей Великий піст для духовного зростання братії і зміцнення обителі.

Архієпископ Августин звершив Божественну літургію за чином свт. Василія Великого у співслужінні духовенства Турківського благочинія та клірика Свято-Георгіївського храму в м. Львові протодиякона Олександра Іванченка.

Після читання Євангелія Владика виголосив проповідь про подвиг прп. Марії Єгипетської та про те, як християнам належить провести останні дні Святої Чотиридесятниці для того, щоб гідно вступити у Страсну Седмицю і з духовним піднесенням зустріти Світле Христове Воскресіння.

Божественну літургію супроводжував співом архієрейський хор під керівництвом протодиякона Валерія Калінчука.

Після богослужіння отець Севастіан подякував архієпископу Августину і духовенству за щирі молитви та за духовну й молитовну підтримку в нелегкий час відродження чернечого життя на Галичині.

У свою чергу Владика пообіцяв і наділі підтримувати обитель, та нагадав, як важко відновлювалося чернече життя у Соловецькому, Валаамському монастирях, у великих Лаврах та інших монастирях після занепаду радянської доби.  Владика також подякував фундатору обителі – Олегу Володимировичу Шуптару за його опіку над зведенням монастирських будівель, а архімандрит Севастіан вручив йому коровай.

Для того, щоб останні дні Великого посту помолитися на архієрейській Літургії в Свято-Онуфріївському монастирі, разом зі священиками прибули парфіяни з с. Мельничного, с. Карпатського та м. Турки.  Снігова погода не налякала гостей, які привели з собою маленьких дітей.

Прес-служба Львівської єпархії

Дивитися альбом повністю>>>