Єпископ Дрогобицький Філарет відвідав Святий Афон

З 30 березня по 2 квітня, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира, єпископ Дрогобицький Філарет очолюючи паломницьку групу відвідав Святу Гору Афон.

В суботу та неділю Преосвященніший єпископ Філарет, перебуваючи в Свято-Пантелеймонівському монастирі, звершив Богослужіння в співслужінні архієпископу Тобольському і Тюменському Димитрію та єпископу Новокаховському і Генічеському Філарету.

Після братської трапези, того ж дня, паломницька группа відвідала: столицю Св. Гори Кар'єс та Свято-Іверський монастир, де вклонилися чудотворному образу Іверської ікони Божої Матері; Свято-Андріївський скит, де вклонилися до мощей св.апостола Андрія Первозванного та свт. Інокентія Іркутського; Свято-Іллінський скит, де вклонилися до чудотворного образу Тихвінської ікони Божої Матері.

В неділю ввечері, 1 квітня, єпископ Філарет молився під час великої вечірні в Свято-Благовіщенському Ватопедському монастирі, а після братської трапези Владика разом з паломницькою групою мав аудиєнцію з архімандритом Єфремом, ігуменом Ватопедського монастиря.

Дивитися альбом повністю>>>