Неділя 1-а Великого посту. Торжество Православ’я

 

4 березня, у першу Неділю Великого посту, у Свято Торжества Православ'я, архієпископ Льівський і Галицький Августин очолив святкову Божественну літургію свт.Василія Великого у Свято-Георгіївському храмі в м. Львові.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство єпархії.

Після читання Євангелія Владика виголосив проповідь, в якій наголосив, що в день Торжества Православ’я ми складаємо подяку Господеві за великий дар –  найбільший, який лише може бути даний людині, – сповідування, визнання  істинної віри. Хто зберігає істинну віру, тому будуть дані ще більші переконання у ній. І яких би одкровень ми би не сподобились тут, на землі, у Господа завжди є ще більше для нашого просвітлення і втіхи.

Після завершення Літургії архієпископ Львівський і Галицький  Августин та єпископ Дрогобицький Філарет звершили Чин Торжества Православ’я, на якому протодияконом Олександром Іванченком, згідно з древнім чином, були виголошені анафеми відступникам від Православ’я і вічна пам’ять та многоліття всім вірним, що потрудилися для збереження та зміцнення православної віри.

Напередодні ввечері, в цьому ж храмі, архієпископ Августин та єпископ Філарет звершили Всенощну.