Велике повечір'я та читання третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського

29 лютого, у середу першої седмиці Великого посту, архієпископ Львівский і Галицький Августин звершив Велике повечір'я з читанням третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в Свято-Володимирському храмі у мікрорайоні Сихів в м.Львові .

Після богослужіння Владика виголосив проповідь про сутність гріха, його наслідки, а також про шляхи і засоби його подолання в собі.

Потім Високопреосвященніший архієпископ Августин молився на Утрені у Свято-Георгіївському храмі і виголосив повчання про важливість розбірливого ставлення до різного роду новітньої літератури на тему духовного життя і християнського подвигу.

У Свято-Георгіївському храмі читання третьої частини Великого покаянного канону прп. Андрія Критського очолив клірик храму митрофорний протоієрей Євгеній Щирба.

Цього ж дня, вікарій єпархії єпископ Дрогобицький Філарет звершив читання покаянного канону в у Свято-Іовському соборі м. Дрогобича.

Після канону Владика звернувся до віруючих зі словами проповіді, в якій розповів про почуття, до яких наштовхують православного християнина Великопісні богослужіння, і яку, ці почуття, грають особливу роль в нашому спасінні.