Офіційний коментар!

«Ніяких підстав для того, щоб протиставляти Синод Предстоятелю, немає» — архієпископ Митрофан.

Секретар Священного Синоду УПЦ, Керуючий справами УПЦ в офіційному відеокоментарі зокрема пояснив, чому Синод призначив архіпископа Антонія головою ВЗЦЗ, та розповів, як сприйняв Блаженніший звістку про відсторонення владики Олександра.

Чому Синод був скликаний саме зараз, з якою метою та які питання розглядалися на засіданні 21 лютого 2012 року — на ці та інші питання відповів у своєму офіційному відеокоментарі секретар Священного Синоду УПЦ, Керуючий справами УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Митрофан.

Коментуючи рішення Синоду, владика Митрофан зокрема зазначив: «Шкода, що ЗМІ неправильно трактують те, що відбувається у нашій Церкві, незважаючи на те, що я вчора давав конкретну інформацію по Синоду: що відбулося, які рішення були прийняті. На жаль, в ефір вийшли зовсім інші коментарі, які не відповідають дійсності».

Як наголосив архієпископ Митрофан, усі рішення, прийняті на Синоді, були проконсультовані та узгоджені з Блаженнішим.

Також секретар Синоду пояснив, чому Синод призначив архіпископа Антонія головою ВЗЦЗ, та розповів, як сприйняв Блаженніший звістку про відсторонення владики Олександра.