В Бориславі відбулося святкове богослужіння з молитвою за учнів та вихованців спецшколи-інтернату ДЦП

19 лютого на честь Стрітення Господнього і Всесвітнього Дня православної молоді у Бориславській парафії Покрови Пресвятої Богородиці відбулося святкове богослужіння з молитвою за учнів та вихованців спецшколи-інтернату ДЦП.

Муз-терапевтичне заняття та катехитичну бесіду з учнями фахівці Асоціації «Ковчег» розпочали із ознайомлення школярів інтернату з святим Таїнством Хрещення. Головний учасник події – Серафим – шоста дитина і нарешті син члена Бориславського «Ковчегу» Наталії Антошків.

Дитячі подарунки на це свято передали волонтери Київського товариства «Молодость неравнодушна» на чолі з Аліною Недашковською та Катруся Клюзко від ініціативи «Серце в долоньках». Після Хрестин юні учасники привезли своїм однокласникам книги й вітамінні подарунки від скаутів православної Львівщини «Галицька Русь» та колективу древнього літургійного співу «Канон». Голова Асоціації «Ковчег» диякон Олександр Парчевський передав від Троїцької парафії УПЦ особливі вітання з запрошенням до участі у літньому хресному ході святинями Карпат. Керівник скаутів Кирило Арбатов запросив учнів Борислава до Львова на солодкі млинці та пісенне святкування Масляної з «Каноном».

Учні Миколка та Михаїл Стефаники, дякували за вітання й вітамінні подарунки львів’янам та отцю-диякону Михаїлу Конику, голові Православного Центру Сім’ї ім. свв. Іоакима і Анни, а маленька Таня Перевезінцева усім радісно розповідала про хрестини Серафимчика Стрітенським тижнем.