Неділя про блудного сина та пам'ять Трьох Вселенських учителів і святителів (пізня Літургія)

12 лютого, в Неділю про блудного сина та пам’яті вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого, у Свято-Георгіївському храмі у м. Львові було звершено три Божественні літургії. Пізню очолив вікарій єпархії єпископ Дрогобицький Філарет.

Його Преосвященству співслужило храмове духовенство.

Після прочитання Євангелія єпископ Філарет розповів на проповіді про те, чого вчить Свята Церква своїх чад у неділю про блудного сина, і яких якостей людина повинна набувати наближаючись до Великого посту: ".... Покаяння означає усвідомлення своєї неправди, своєї омани. І якщо людина розуміє, що робить гріх, що це дійсно руйнує його душу, що це закриває перед ним двері Царства Небесного, якщо він приходить до Бога і, подібно до блудного сина, зі сльозами просить відкрити для нього двері рідного дому, - тоді Господь прощає згрішившого ....
І нехай для кожного з нас притча про блудного сина стане великим джерелом надії на те, що Бог простить нас, зцілить від гріхів - і теперешніх, і минулих, допоможе знайти мир і радість життя в Отчому домі Амінь."

Після Богослужіння Владика також розповів про святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого, пам'ять яких Православна Церква вшановує сьогодні.

Напередодні ввечері архієпископ Львівський і Галицький Августин та єпископ Дрогобицький Філарет звершили Всенощне бдіння у цьому ж храмі.