Різдвяний вертеп Стебницької парафії відвідав із святковою постановою сиріт та вихованців Бориславської спецшколи-інтернату ДЦП

В Бориславі, у неділю 15 січня 2012 року, у день пам'яті прп. Серафима Саровського Різдвяний вертеп Стебницької парафії УПЦ на честь Почаївської ікони Божої Матері відвідав із святковою постановкою сиріт та вихованців Бориславської спецшколи-інтернату ДЦП.

На чолі з настоятелем парафії ієреєм Романом Кононенком православні стебничани за Святки наколядували вітамінних подарунків, іграшок та книг для бібліотеки спецшколи і продовжили шефську співпрацю, якою з 2005 року Стебник допомагає Арт-Терапевтичній "Асоціації КОВЧЕГ"  організовувати катехитичну роботу й соціальне служіння для дітей з наслідками поліомієліту й паралічів.  Наймолодшому учаснику стебницького вертепу Володі - 3 рочки.

Після виступу священик Роман Кононенко привітав керівництво, вихователів та дітей спецшколи з Різдвом та Новоліттям. Він побажав усім здоров'я, терпіння й Божого благословення. Відеоверсію вертепу дивіться згодом на сайті Асоціації "Ковчег". З благословення архієпископа Львівського і Галицького Августината найстарішого священика православної Львівщини прот. Володимира Ільницького вихованці відвідують Бориславський храм Покрова Божої Матері, сповідаютсья та причащаються, а потім готують у школі концертно-паломницьку програму оздоровчого співу.

Не лише у день Всеукраїнського Різдвяного флеш-мобу (15.01), але упродовж усіх Святок Асоціація "КОВЧЕГ" за допомогою представників Львівського молодіжного православного братства Почаївської ікони Богородиці УПЦ, бориславців, жертводавців з Києва й Торонто допомогли вихованцям Бориславської спецшколи-інтернату організувати дозвілля та освоїти муз-інструменти до подальших оздоровчих концертів.