Віруючі Дрогобича молитовно вшанували пам'ять святителів Спиридона і Луки

25 грудня 2011 р. віруючі Іовського кафедрального собору молитовно відзначали день пам’яті святого Спиридона єпископа Триміфунтського.

Православна Церква особливо вшановує цього великого святого, чудотворця, захисника чистоти віри православної, покровителя сім’ї, мандрівників і землеробів, одиноких та немаючих помешкання. В історії християнської церкви св.Спиридон вшановується на рівні шанування св.Николая Мирлікійського.

Нещодавно настоятель собору прот.Миколай Мандзюк повернувся з м.Корфу, что на острові Кіркара (Греція), де підносив молитви за православних віруючих у мощей свят.Спиридона. Для собору греками була пожертвувана частичка одягу святителя.
Після Божественної літургії відбулася зустріч ікони свят.Луки Войно-Ясенецького. Ікона з частичкою єго мощей була пожертвувана для Іовського храму. Вона буде постійно знаходитись у храмі і віруючі зможуть до неї поклонитися.
Після зустрічі святині та хваління усіх прихожан та паломників, котрі приїхали на Богослужіння, було помазано святим маслом від раки святителів Спиридона та Луки.

Сайт Свято-Іовського собору м.Дрогобич